Středa, 22 března, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Velkoplošný tisk Plzeň mě velmi mile překvapil

Rady a NávodyVelkoplošný tisk Plzeň mě velmi mile překvapil

Velkoplošný tisk Plzeň mě skutečně velmi mile překvapil, a to i přesto, že jsem k reklamě byla zpočátku skeptická. Naštěstí mě můj manžel a zároveň také obchodní partner utvrdil v tom, že investice do velkoplošné reklamy smysl skutečně má. Jsem ráda, že jsem dala svému manželovi za pravdu a že jsem se do reklamy skutečně pustila. Od chvíle, kdy se naše reklama objevila na plakátech, k nám začali z ničeho nic jezdit i lidé, kteří nežili v našem okolí a jeli za námi pouze na základě reklamy, kterou viděli. Tento fakt pro mě znamenal nový impuls k tomu, abych investovala do další reklamy, která oživí naše podnikání ještě více. 

Velkoplošný tisk Plzeň byl skvělou investicí

Velkoplošný tisk Plzeňbyl rozhodně naprosto skvělou investicí. Polepy na firemních vozidlech vypadaly naprosto fantasticky a naše firma měla rovněž větší dosah. Stejného úspěchu se dočkal také velkolepý billboard, který byl umístěn na okraji našeho města a který k nám přilákal i mimoměstské zákazníky, kteří se za našimi službami vydali. A ač podnikáme v Plzni, která je poměrně velkou aglomerací, mezi naše zákazníky se začali řadit také obyvatelé Prahy či přilehlých obcí a měst. Dosah naší reklamy překvapil i mého manžela, který počítal s menším úspěchem naší reklamy. 

 Reklama je nejen krásná, ale také odolná

Jsem nesmírně spokojená s tím, jak vypadá finální velkoplošný tisk. Plzeň je totiž nejen městem piva, ale také kvalitních grafických prací, které se promítají do neodolatelných reklam, které jsou v Plzni k vidění. Úspěch těchto reklam je dán také tím, že je potisk velmi odolný a také vodostálý. S mechanickým poškozením si tak majitel reklamy nemusí absolutně vůbec lámat hlavu. K tomu všemu si lze zvolit i potisk v lesklé laminaci, která se postará o dokonalou mechanickou odolnost a tím pádem je zaručena ještě větší životnost samotné reklamy, a to v jakékoliv podobě.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles