Čtvrtek, 29 září, 2022

Porovnání parametrů ZoogVPN Free proti GhostPath VPN: Co vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, ZoogVPN Free,...

Prodej firem: Odborný poradce zajistí bezproblémový průběh

Prodej firem je často komplikovaný, ať už...

Plazmová řezačka: Spolehlivé zařízení nejen pro kutily

Plazmová řezačka najde využití mezi hobby nadšenci...

Valentýnský večer klepe na dveře! Zútulněte si svůj interiér

ZajímavostiValentýnský večer klepe na dveře! Zútulněte si svůj interiér

Jako každý rok se pomalu blíží svátek všech zamilovaných. Pokud patříte mezi ty, kteří si nenechají ujít příležitost ho oslavit, je na čase začít plánovat ten správný program a výzdobu. Pokud si na tento svátek nepotrpíte, možná vás inspirujeme, jak oslavit svou lásku, kdykoli se vám zachce.

Plánujete oslavit Valentýna v klidu svého příbytku? Potom určitě přemýšlíte nad tím, jak tuto příležitost pojmout. Následující návrh má tři kroky: začněte dobrou večeří, poté si dejte oblíbený film a povedený večer zakončete v ložnici. Jak? To už je jen na vás!

Láska prochází žaludkem
Takže kde jinde začít jak v kuchyni a jídelně. Pokud jste sehraná dvojka a nechcete svou drahou polovičku překvapit, naplánujte si společný večer od A do Z. Vyberte si jednoduché a lehké jídlo, které ve dvou připravíte jednou dva a udělejte sladkou tečku chutným dezertem. Inspirovat se můžete recepty i ZDE.

Aby byl zážitek mimořádný, věnujte patřičnou pozornost designu své slavnostní tabule. Vyleštěte slavnostní příbory, vytáhněte látkové ubrousky a nejkrásnější sklenice. Pokud jste opravdu romantická duše, můžete si pro tuto příležitost přichystat speciální výzdobu vlastní výroby, například srdíčka vystřižená z papíru. V žádném případě nesmí na stole chybět svíčky a perfektní ozdobou bude bohatá kytice ve váze.

Po chutné večeři je čas se přesunout do obývacího pokoje. V únoru venku často mrzne, proto nezapomeňte mít po ruce huňatou deku, do které se zabalíte při sledování filmů o lásce nebo veselých komediích. Pohovku pro tuto příležitost vybavte spoustou útulných polštářků a můžete přidat i nějakou tu kožešinu. Intimní atmosféru naladíte pomocí luceren a dekorativního osvětlení. Třešničkou na dortu bude příjemná vůně z aromalampy či difuzéru.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles