Neděle, 27 listopadu, 2022

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Správa mateřské školy aneb jak program pomáhá ředitelům?

Pokud patříte mezi ředitele mateřských školek sledující...

Porovnání parametrů ZoogVPN Free proti GhostPath VPN: Co vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, ZoogVPN Free,...

Správa mateřské školy aneb jak program pomáhá ředitelům?

Rady a NávodySpráva mateřské školy aneb jak program pomáhá ředitelům?

Pokud patříte mezi ředitele mateřských školek sledující poslední trendy na poli internetových technologií, pak jste určitě zaznamenali vývoj a obrovský rozmach specializovaného softwaru pro mateřské školy. Ten obsahuje 4 konkrétní a komplexní moduly, pomocí nichž je usnadněn každodenní provoz mateřinky a je usnadněna komunikace mezi školkou a rodiči. Jedním z nejdůležitějších modulů je část určená speciálně vyvinutá pro ředitele.

Fakturace školného

Činnost ředitele mateřské školy spočívá primárně v papírování a evidenci potřebných dokumentů. Správa mateřské školy však spočívá i ve výpočtech a fakturacích školného pro jednotlivé děti. Díky specializovanému softwaru však nebylo vystavování faktur a daňových dokladů nikdy jednodušší. Systém je totiž schopen na základě zadaných informací automaticky vystavovat faktury, a to jak zálohově, tak zpětně. Samozřejmostí je export faktur do jednotlivých rodičovských profilů.

Plánování směn

Jednou z nejsložitějších činností ředitele mateřské školy je plánování směn zaměstnanců. Prostřednictvím programu pro mateřinky máte na jednom místě detailní přehled o všech učitelích i podpůrných zaměstnancích, a kromě toho vám aplikace umožňuje jednoduché plánování a úpravy směn. Na základě těchto dat jsou následně vytvářeny exporty s výpočty odpracovaných hodin a dnů, které můžete následně použít při výpočtech mezd.

Evidence dokumentů

Velkým problémem současného moderního školství je obrovská byrokracie, kdy jako ředitel musíte evidovat, a hlavně archivovat obrovské množství dokumentů. Kvůli tomu musíte mít ve školce odpovídající prostory na jejich skladování a také si musíte pamatovat, které dokumenty archivovat po jakou dobu. Evidence školních řádů, požárních směrnic nebo únikových plánů jsou nyní naprosto jednoduché, protože se o vše stará specializovaný program.

Pořízením aplikace pro mateřské školky si každý ředitel ušetří obrovské množství nudné práce a času. Ten můžete využít směrem ke zlepšení výuky nebo inovaci vzdělávacích plánů.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles