Úterý, 31 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Propagát na zdi či zábavná geometrie. 5 nápadů, které do vaší ložnice přinesou svěží změnu

BydleníPropagát na zdi či zábavná geometrie. 5 nápadů, které do vaší ložnice přinesou svěží změnu

I malá změna může vést k dosažení velkého efektu. Jsou okouzlující! Umí pracovat s prostorem, jeho velikostí i atmosférou – tipy, které stojí za to!

1 Přírodní materiály a obklady

Do místnosti zaručeně přinesou tropickou nebo venkovskou atmosféru – záleží, zda dáte přednost bambusu, ratanu nebo proutí a slámě.

Kombinace více zemitých odstínů od zelené přes béžovou až po barvu skořicověčervené zeminy navodí v ložnici dokonale harmonickou atmosféru. Za mě tedy skvělá volba!
Kristýna, redaktorka

ložnice v pastelových barvách růžové, fialové a červené, s přírodními doplňky jako ratanový paravan, vyplétané svítidlo či pampová tráva
1 Máte v ložnici výrazné doplňky, barevné textilie nebo vzorovanou tapetu? Tak motiv na kobercích zvolte jemný, přímo nenápadný. Ať nesklouznete do kýče.
2 Paraván v našich ložnicích patří spíše mezi raritu, ale rozhodně jim dodá šmrnc. V případě ratanového materiálu i nádech exotiky. Zdroj: DFS
Vznešený spojenec

Tak lze označit obklad, kterým se rozhodnete dekorovat zeď v ložnici. Ať už půjde o dřevěné obklady, jejich věrné imitace nebo obklady z cihly či přírodních kamenů. Na obkládání je ideální břidlice, vápenec, pískovec a travertin, ale originalitu rozhodně zaručí i odhalená zeď ve starém kamenném domě, kterou necháte neomítnutou.

Přirozené i barvené

Řeč je o dřevě. Vzpomínáte si ještě na tatranský profil? Ten se těšil mimořádné popularitě v devadesátých letech, především v podkrovních pokojích. Dnes jsou oblíbené štíhlé dřevěné lamely, které designéři s oblibou umisťují do svých návrhů. Je však třeba poznamenat, že jde o finančně poměrně náročnou okrasu.

Modern classic

Přesně takový koktejl luxusu a elegance lze v ložnici navodit dekorativním obkladem stěn s okrasným zdobením a lištami v barokním duchu. Moderní 3D obklady například s geometrickým vzorem pro změnu dopůjčí ložnici moderní nádech.

Přiváté z dálek

Pampová tráva, ratan, bambus či banánové listy… Nábytek, svítidla, ale i dekorace z těchto materiálů vnášejí do interiéru ojedinělé kouzlo. Jsem si jistá, že pokud je zkombinujete se světle modrou a pískovou barvou, když zavřete oči, uslyšíte i šum moře.

Dopřejte jim kontrast
Starorůžová rozhodně není prvoplánová a krásně působí jako součást dámského interiéru. Díky dalším použitým barvám z tmavého okraje palety lze podtrhnout její křehkost a něhu. V kombinaci s bílou a krémovou dosáhnete nadčasové elegance. S šedou nebo černou poutavé spojení.

Nenápadná síla
Tyto oku velmi lahodící odstíny béžové, světle šedé, ale také pudrové, růžové či něžné palety nudě odstínů fantasticky vyniknou iv malých místnostech. Pokud je sladíte s bílým stropem a podlahou s jemnou kresbou dřeva, dosáhnete vzdušného dojmu.
2 Propagát a beton

Unikátní podoba pohledového betonu jej postavila na piedestal v rámci designového použití v interiéru. Okrasné makramé jsme si oblíbili stejně.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles