Neděle, 29 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Prodej firem: Odborný poradce zajistí bezproblémový průběh

FinanceProdej firem: Odborný poradce zajistí bezproblémový průběh

Prodej firem je často komplikovaný, ať už jde o výběr vhodného zájemce, nastavení ceny, či další formality. Proto se vyplatí využít služeb profesionálů. Odborný poradce vám pomůže se všemi formalitami i nástrahami, které prodej firmy provází.

Směřování firmy

Ačkoliv je firma na prodej, záleží pouze na vás, jak bude vypadat její budoucnost. Prodej aktivních firem totiž vždy vychází z vašich požadavků a ambicí. Při prodeji jsou proto řešeny důležité otázky – aby investor neutlumil činnost firmy, nezměnil její vizi a směřování, či aby vaši lidé nepřišli o práci. To vše a mnohem více je důkladně projednáno, aby mohl být vybrán ten pravý zájemce, který naváže na vaše podnikání. Prodej firem je skvělou příležitostí, jak umožnit úspěšné pokračování vaší firmy.

Ideální protistrana

U aktivní firmy na prodej je samozřejmě klíčové najít toho pravého zájemce. Profesionálové mají k dispozici širokou databázi, ze které mohou vybírat vhodné investory. Získáte tak široký výběr potenciálních zájemců, kteří mohou navázat na vaše podnikání. Ve spolupráci je přitom vždy kladen důraz na společné zájmy. Samozřejmostí je nastavení pravidel a vyladění všech konkrétních kroků a detailů, které prodej provází.

Valuace

Tím nejdůležitějším krokem, ještě, než může dojít k samotnému prodeji, je valuace. Jde o ocenění firmy, tedy nastavení ceny, kterou za podnik dostanete. Profesionálové mají vlastní postup pro nezávislé ocenění firem. Vychází ze všech dostupných informací, ovšem i z vlastní bohaté praxe a náhledu na aktuální stav české i ekonomické situace. Díky perfektnímu postupu ocenění podniku kopíruje reálnou cenu, kterou je možné na trhu získat.

Spolupráce s profesionály při prodeji firmy nabízí řadu výhod. Můžete se spolehnout, že za krátký čas dosáhnete úspěšného výsledku a vaše firma najde nového majitele.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles