Úterý, 31 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Pravidlo 30 dní, které vám pomůže po rozchodu: Zbavte se frustrace bez zbytečného obviňování

Rady a NávodyPravidlo 30 dní, které vám pomůže po rozchodu: Zbavte se frustrace bez zbytečného obviňování

Pokud aktuálně procházíte náročnějším porozchodovým obdobím, máme pro vás tip jak se s takovou životní situací dokážete vyrovnat během 30 dnů. Dokonce bez zbytečných ran na duši.

Pokud jste krátce po rozchodu a neumíte se z něj nějak vzpamatovat, máme pro vás radu jak být opět šťastná a zatočit s pocity frustrace a bezmocnosti. Ano, můžete být opět sama sebou. Existuje totiž pravidlo 30 dní, jak dostat svého ex z hlavy. A je zřejmě jednodušší než jste předpokládali.

První týden
Toto je čas, kdy musíte jednoznačně zapracovat na svém sebevědomí. Je naprosto v pořádku cítit se po rozchodu bezmocně. Setkejte se s nejbližšími přáteli, povídejte si s nimi o tom, jak se cítíte.

Poproste je aby vám řekli, co mají na vás rádi. Stravte spolu příjemný večer a přemýšlejte o sobě jen v dobrém. Právě to se počítá. Zejména mluvte o svých pocitech a náladách, nechte emocím volný průběh.

Druhý týden
Druhým krokem je sebeláska. Tento týden byste se měla věnovat sama sobě. Vezměte si dovolenou, zůstaňte klidně celý den v posteli, pak si dopřejte masáž či jděte na dlouhou procházku do hor. Zhluboka se nadechněte a snažte se co nejméně myslet na minulost. Právě to vám pomůže pohnout se vpřed. Pomůžete nejen svému tělu, ale zejména duši.

Třetí týden
Tento týden bude týdnem jakési očisty. Zamyslete se nad tím, co vám v předchozích dnech pomáhalo cítit se lépe. Právě tomu se začněte věnovat naplno. Udělejte malé změny ve svém bytě.

Cokoli, co vám připomíná minulost a při pohledu na to, vás píchne u srdce, dejte z domu pryč. Musíte se zkrátka nastavit na nové začátky.

Čtvrtý týden
Čtvrtá fáze vám může připadat nejtěžší, ale zároveň je nejvíce osvobozující. Je čas na odpuštění. Nejen sobě, ale také svému ex. Ať se mezi vámi stalo cokoli, musíte to zkrátka nechat jít. Ano, bude to chtít hodně síly a odhodlání, ale stojí to za to. Poděkujte vnitřně za vše, co jste spolu zažili a začněte myslet na svou novou budoucnost.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles