Neděle, 29 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Porovnání parametrů ZoogVPN Free proti GhostPath VPN: Co vybrat?

Rady a NávodyPorovnání parametrů ZoogVPN Free proti GhostPath VPN: Co vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, ZoogVPN Free, nebo GhostPath VPN? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, konečný výsledek je 4,6/10 : 6/10.

Rychlost stahování a nahrávání Zoog VPN Free : Ghost Path VPN, kdo je rychlejší?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o ZoogVPN Free a Ghost Path VPN.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 19 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 23 Mb/s. ZoogVPN Free se ukázala být o 4 Mb/s pomalejší než Ghostpath VPN.

Upload Zoog VPN Free jsme naměřili 26 Mb/s. Ghostpath VPN jsme naměřili upload 2 Mb/s, čili je o 24 Mb/s pomalejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 81 ms. Ghostpath VPN skript naměřil 194 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže Zoog VPN Free v porovnání je o 113 ms lepší.

Skóre recenze ZoogVPN Free – GhostPath VPN zatím je 3 /10 : 3/10.

Zadaří se Zoog VPN Free obejít geolock Netflixu?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, ZoogVPN Free tuto významnou funkci nezvládne. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, GhostPath VPN Netflix odblokovat má.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, GhostPath VPN takovou funkci nenabízí. Druhá porovnávaná VPN odblokování YouTube má.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a blokování malware. Pro příklad ZoogVPN Free zahrnuje ochranu před únikem DNS a Ghost Path VPN třeba nezahrnuje whitelisting.

Ve srovnání funkcí je skóre 3 /10 vs. 5/10.

Jak je na tom Zoog VPN Free v nabídce počtu serverů a zemí?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, ZoogVPN Free má v nabídce 5 serverů, v nabídce GhostPath VPN jsme napočítali 130 serverů. První z dvojice tak udává o 125 méně .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u GhostPath VPN činí 52. Druhá VPN nabízí 5, což je o 47 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých ZoogVPN Free připojí 1. GhostPath VPN povolí připojit současně 5 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlevnější VPN.

Jaké platformy podporuje ZoogVPN Free a které zvládá Ghost Path VPN?

Možná nejdůležitějším parametrem při výběru VPN je nabídka podporovaných zařízení, ZoogVPN Free podporuje Android OS a zvládá zařízení s operačním systémem iOS. Ghost Path VPN iPhone zabezpečí, přístroje s Androidem standardně dokáže připojit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, ZoogVPN Free sídlí v Řecku. Provozovatel druhé VPN má kořeny v USA.

Služba ZoogVPN Free není k mání v češtině, GhostPath VPN česky taky nastavit nelze.

V hodnocení podporovaných platforem dosáhla Zoog VPN Free výsledku 2/10, Ghost Path VPN si vysloužila hodnocení 9/10.

Srovnání cen ZoogVPN Free x GhostPath VPN

GhostPath VPN si lze předplatit již za 72 Kč měsíčně, druhou VPN lze mít zdarma. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 7/10 pro první, respektive 5 /10 pro srovnávanou VPN.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles