Úterý, 31 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Po narození miminka konec ukázkového vztahu. Krásná herečka šokovala smutnou zprávou

Pro ŽenyPo narození miminka konec ukázkového vztahu. Krásná herečka šokovala smutnou zprávou

Už jméno krásné herečky nasvědčuje tomu, že Emma to měla v showbyznysu o něco snazší. Je totiž neteří ikonické Julie Roberts, slavné herečky, která se proslavila zejména filmy Pretty Woman, Druhá nebo první či Notting Hill. Přestože je Emma dcerou Juliina bratra Erica, je názornou ukázkou toho, že silné geny se v této rodině nezapřely.

Od útlého věku se Julia objevovala na televizních obrazovkách a lze říci, že tento svět ji lákal už od nepaměti. Přestože nelze říci, že je obrovským hereckým esem, jako její slavná teta, talent nepochybně má – ai proto se řadí mezi nejoblíbenější herečky Hollywoodu. Nepochybně k tomu přispívá i její krása – a zejména ikonický úsměv, který má s Julií stejný.

love concept – red paper broken heart over white background

Soukromí si chtěla hlídat
Tím, že Emma vyrůstala ve slavném prostředí, uvědomovala si, že si na své soukromí musí dávat pozor – chce-li tedy žít i běžným, normálním životem. I proto svůj vztah s hudebníkem Garrettem Hedlundem tajila. „Vyrůstání je obtížné. Někdy mi bylo smutno z toho, že nemůžu mít soukromý moment,“ prozradila magazínu Cosmopolitan. Sociální sítě a každý její pohyb na nich totiž vyvolávaly odezvy, drby a mylné příběhy, které ovlivnit nemohla. Nakonec však přece jen našla způsob – a to, co prožívala s Garrettem, zůstávalo v soukromí.

Dvojice spolu začala randit už v roce 2019 a zdálo se, že je to od prvního okamžiku vážné. Jakmile nastala pandemie, totiž spolu oznámili krásnou zprávu – a to, že se stanou rodiči. V prosinci 2020 přivítali na svět synka Rhodese a zdálo se, že jim ke štěstí nic nechybí. Jen před pár týdny se však rozhodli prodat své honosné sídlo a tím pádem se objevily spekulace o tom, že to mezi dvojicí skřípe.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles