Středa, 22 března, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Plastové desky: Kvalitní polotovary a hotové díly

Rady a NávodyPlastové desky: Kvalitní polotovary a hotové díly

Plastové desky najdou využití v různých oborech. Ať už hledáte produkty pro jakýkoliv projekt, je důležité najít spolehlivého dodavatele. Vybírat tak můžete ze široké nabídky plastových výrobků ověřené kvality.

Rozmanitá nabídka

Výrobce plastových desek Mepla se věnuje výrobě plastových polotovarů a desek pro různé využití. Všechny produkty jsou vysoké kvality, potěší navíc také spolehlivý servis. V nabídce najdete plastové desky o tloušťce od 1 do 120 mm, v extrudované a lisované kvalitě. Výroba plastových desek však není jedinou oblastí, které se společnost věnuje. V nabídce najdete také plastové tyče a nabízí se možnost výroby hotových dílů dle vašich náčrtků a výkresů. Přesné CNC stroje zaručují precizní výrobu různých geometrií a nejužších tolerancí.

Vysoká kvalita

Výroba plastů je pečlivě hlídána, proces výroby je neustále inovován na základě dlouholetých zkušeností a přizpůsobí se tak požadavkům klientů. Vývoj plastových polotovarů zohledňuje předpisy RoHS a REACH. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, nenajdete v nich těžké kovy, halogeny, bisfenol A, silikon a podobné látky. Produkty jsou nezávadné pro potraviny a případně také vhodné pro pitnou vodu.

Rychlé dodání

Kromě široké nabídky je důležitá také doba dodání. Díky rozlehlým skladům a flexibilnímu řízení produkce není pro společnost problémem dodávat své produkty v krátkých lhůtách. Ať už jde o standardní polotovary či polotovary pro speciální výrobu. Využít můžete také poradenství, pokud chcete více informací ohledně vlastností polotovarů. Praktické je i formátování polotovarů na požadované rozměry nebo výroba desek s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií.

Kvalitní výroba a spolehlivý servis jsou hlavními výhodami, které oceníte. Neváhejte vybírat ze široké nabídky.


Při drahých energiích se zvedají ceny obědů v restauracích, proto se čím dál více lidí nosí do práce vlastní jídlo. Na toto je vhodné vybrat vhodné krabičky na jídlo na Livli.cz.


Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles