Úterý, 4 října, 2022

Porovnání parametrů ZoogVPN Free proti GhostPath VPN: Co vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, ZoogVPN Free,...

Prodej firem: Odborný poradce zajistí bezproblémový průběh

Prodej firem je často komplikovaný, ať už...

Plazmová řezačka: Spolehlivé zařízení nejen pro kutily

Plazmová řezačka najde využití mezi hobby nadšenci...

Otevřený vztah jako stále častější volba párů. Co však na něj říkají odborníci?

Pro ŽenyOtevřený vztah jako stále častější volba párů. Co však na něj říkají odborníci?

Být s jedním partnerem je pro mnoho lidí typickou představou toho, jak má vztah vypadat. To by se však za pár let mělo definitivně změnit.

Polygamie je označení vztahu, ve kterém tvoří partnery ve skutečnosti tři nebo dokonce čtyři lidé. Důvodem je přitažlivost k jinému člověku, která je podle mnohých natolik silná, že ji nelze ignorovat.

I když se to zdá pro lidi zatím jako nepochopitelné, odborníci zhodnucují, že polygamie bude součástí našich životů – ať se nám to líbí nebo ne. Do 15-ti let by měla být tak samozřejmou, že se nad ní už nikdo nepozastaví. Do našich životů se podle sexuologů bude vkrádat postupně, zpočátku v podobě milenců, které bude druhá strana tolerovat.

Výhody polygamie
Zatímco v některých manželstvích bude polygamie jen na bázi mileneckého poměru, časem se prý vyformuluje také na oficiální vztah, který bude na bázi rodinného charakteru. To znamená, že milenku vašeho partnera bude znát také vaše dítě.

Jednou z výhod polygamie je nejen fakt, že partner bude uspokojen po obou stránkách – ať už z duševní nebo sexuální, ale také to, že bude člověk podle průzkumu mnohem šťastnějším. Studie dokonce apelují na fakt, že muži, kteří již nyní mají více manželek/ partnerek (pozn. redaktora, zejména z arabských zemí) mají mnohem pevnější zdraví. Dožívají se tak viditelně delšího věku ao něco lepší by měla být podle jejich slov také kvalita jejich života.

Argumenty apelují i ​​na přátelství – nemáme totiž jen jednoho kamaráda, ale více. Být jen s jedním člověkem je podle odborníků jen zažitým trendem, který jednoduše pomine.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles