Úterý, 31 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Nejlepší ranní rutina pro každé znamení zvěrokruhu: Čím by mělo začít den právě to vaše?

Pro ŽenyNejlepší ranní rutina pro každé znamení zvěrokruhu: Čím by mělo začít den právě to vaše?

Jsou mezi námi takoví, kteří zmáčknou a přesunou budík i třikrát než se vzbudí a jsou takoví, kteří vystřelí z postele s energií ještě téměř po tmě. Každý z nás už má možná svou ranní rutinu, víte však, jak by měla vypadat podle znamení, ve kterém jste se narodili?

Ranní rutina každého člověka bude vypadat trochu jinak. Avšak jedno zůstává společné pro všechna znamení… Vytvoření a následné dodržování ranní rutiny je investicí do celkové naší psychické i fyzické kondice. Jinak řečeno, to, jak začneme ráno, nám pomůže nastavit tón celého našeho dne. Inspirujte se proto astrologií, která vám udává charakter té nejlepší ranní rutiny pro každé znamení.

Beran
Jako ohnivý beran jste přirozeně plný energie, proto je vás přirozené, že se ráno nejspíš dobře zapotíte. Cvičební rutina vás udrží na vrcholu během celého dne, což vás motivuje k lepším výsledkům a pokroku vašich cílů během dne. Dokonce i svižná ranní 15minutová procházka před začátkem vám skvěle rozproudí krev v těle a především v hlavě. Energií budete nabiti během celého dne.

Býk
Jako praktické zemské znamení nemáte moc kam spěchat. Nejvhodnější ranní rutinou je tedy pro býka klidné tempo, důkladná příprava na den, rozjímání o tom, co je v daný den čeká. Nebo jen tak dívání se ven oknem a pití oblíbeného ranního nápoje. Dopřejte si dostatek času na probuzení, relaxaci a vychutnání šálku kávy nebo snídani předtím, než se vrhnete do víru pracovního kolotoče. Jste to vy, kdo udává tón vašemu klidnému ránu.

Blíženec
Jako jedno z neustále se přizpůsobujících proměnlivých znamení, Blíženec není zrovna velkým fanouškem přísných rutin. Důležité je pro něj být hned ráno ve spojení a v souladu se světem. Proto ráno využívají ke shlédnutí aktuálních zpráv nebo jen tak procházením se po sociálních sítích, chatováním. Komunikace je pro Blížence stejně důležitá, takže rána tráví i rutinou v podobě kontroly a odepisování na maily a zprávy, ať už soukromé nebo pracovní. Je to právě interakce se světem a lidmi v něm, která mu hned ráno dodá energii na celý den.

Rak
Rak se jako citlivé vodní znamení dostává z ospalosti jemným, ale povzbuzujícím koupáním či sprchou. To je přesně to, co mu pomůže cítit se komfortně a energicky stejně jako být v souladu sám se sebou. Koupel nebo rychlá sprcha přináší Rakovi osvěžení, uvolnění, vitalitu. Je to pro něj forma meditace, aby se dokázal soustředit během dne na své úkoly a jejich splnění.

Lev
Lvi jde hned ráno hlavně o sebevyjádření. Svůj den začíná tím, že se rozproudí zevnitř nějakým osvěžujícím nápojem, šťávou. Vybere si chytrý oděv na celý den, ve kterém se bude cítit pohodlně, nebo postně hned ráno světu svoji fotografii na Instagram. Lev využívá svůj odpočatý mozek hned ráno k rozvíjení vášně ve svém životě. Tančí před zrcadlem nebo si pustí svoji hudbu. Takto začíná své ráno.

Panna
Panna je přirozeně organizovaná osoba a je rutinně orientována od přírody. Své ráno musí mít pod kontrolou a svůj ranní rituál má vždy pevně zaveden. Vstání na první vyzvánění, ustlání postele a umytí zubů je už samo o sobě pro Pannu rutinou, kterou nikdy nevynechá. Přesně to však udržuje její mysl ostrou a jasnou. Pro pannu však i malá rada, někdy je dobré využít ranní chvilku jen a jen pro sebe a nejen k tomu, abyste obřídili všechno a všechny kolem sebe. Zaměřte se na sebe.

Váhy
Váha se snaží hned od rána udržet rovnováhu ve všem. Začne den tím, že se sladí se svými fyzickými smysly. Dělá strečink, jógu nebo jiná cvičení k posílení rovnováhy a harmonie ve svém životě. Začít den sérií pozdravů slunci, online hodinou barre nebo dokonce pouhým natažením svalů je pro Váhy ideální způsob jak si během dne udržet pocit uzemnění a flexibility.

Štír
Štír jako znamení ovládané planetou Pluto je extrémní hned od rána. Jeho ranní rutina potřebuje trochu vzrušení a energie. Ať už je to super horká nebo super studená sprcha, intenzivní běhání a nebo pořízení seznamu úkolů na celý den, to je to nejlepší, čím probudíte svůj mozek. Štírům se jednoduše nejlépe daří, když jsou hned od rána akční a plní pozitivní energie.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles