Neděle, 29 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Manželku známého zpěváka kritizují i ​​věrní fanoušci. Nevypadá tak jako na Instagramu

Pro ŽenyManželku známého zpěváka kritizují i ​​věrní fanoušci. Nevypadá tak jako na Instagramu

Sláva s sebou přináší mnoho nevýhod – jako například neustálé pronásledování paparazzi či obrovské množství lidí, kteří si všímají každého detailu. Zatímco někteří z nich jsou fanoušci, najdou se i tací, kteří vysloveně jen kritizují. Pokud se však tyto dvě skupiny spojí, značí to jen jedno.

36letá modelka, televizní osobnost a v neposlední řadě manželka oblíbeného zpěváka Johna Legenda, není v showbyznysu žádnou neznámou, právě naopak. I když za sebou nemá Chrissy Teigen dechberoucí kariéru, faktem je, že má vliv, jako jen málokterá celebrita. Její “tržní hodnotu“, kterou každoročně průměrují nejznámější marketingové agentury po celém světě, stanovily na 75 milionů dolarů. Nepochybně za to může i instagramový účet, kde ji sleduje více než 36 milionů lidí.

Dokonalá za každých okolností
Chrissy si dává na svém vzhledu záležet – a možná až příliš. Vyjít ven bez make-upu a dokonalého stylingu není v jejím slovníku a fotografií, na kterých je přirozená, najdete jen opravdu málo. Většinu z nich zveřejní na sociální síti samotná modelka, ale zdá se, že bez úprav rozhodně nejsou. I když se zdají přirozené, faktem je, že manželka známého zpěváka často využívá různých zkrášlovacích filtrů.

Woman in a black outfit, fashion

Mnoho lidí apeluje na to, že v porovnání s fotografiemi od paparazzi vypadá jinak. Její tvář je nejenom mnohem plnější, ale zároveň má io něco plnější postavu než prezentuje na sociální síti.

Zpočátku se modelka hájila tím, že je to z důvodu, že přestala pít alkohol. Poté, co jí na profilu začaly přibývat komentáře, které apelovaly na výraznou změnu, však vyšla s jednou pravdou ven. „Nechala jsem si plastickým chirurgem odstranit tuk z líc,“ přiznala oficiálně na svém profilu a dodala, že toto byla její jediná úprava obličeje. Mnozí tomu však nevěří a poukazují na zvětšené rty či užší nos.

Inu, jestli je to skutečně tak – a Chrissy prostě dozrála do krásy, je sporné. Pravdu ví zřejmě jen ona, ale jisté je, že tak, jako na sociálních sítích, nevypadá.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles