Neděle, 29 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Jako nový i po 12 letech! Interiér, kterému čas na svěžesti a atraktivitě neubírá

BydleníJako nový i po 12 letech! Interiér, kterému čas na svěžesti a atraktivitě neubírá

Design tohoto bytu v přepočtu na lidská léta právě vstupuje do puberty. I po dvanácti letech od zařízení však vypadá jako nový.

Rozloha: 85 m2, 3 + kk

V soukromí jsou kamarádky, ale i na „místě činu“ dokážou spolu velmi úzce a sehratě spolupracovat. Zatímco design tohoto dvanáctiletého bytu na bratislavské Kolibě měla pod palcem Karolína Holly z Holly interior, o dekorování se postarala Erika Mikulec Sivá z M Grey.

Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního, vždyť architekti, designéři a dekoratéři často úzce spolupracují… Ale! Tyto dvě dámy to udělaly v rozdílném čase, ba dokonce s odstupem více než deset let.

Inu a právě tento soukromý projekt odstartoval profesionální dráhu designérky Holly, která se v navrhování interiérů našla a ze záliby se později pro ni stala profesionální záležitost.

kuchyňská linka ve tvaru U v kávovém odstínu a jídelní stůl s židlemi v bílé barvě
Kuchyňská linka ve tvaru U poskytuje množství odkládacích prostorů i pracovního místa. Příjemný kávový odstín v kombinaci s dřevodekorem vytváří nadčasovou kombinaci.
Duše prostoru

„Každý interiér může být krásný, příjemný na pohled i na dotek a vyzařovat jedinečnou atmosféru,“ říká s přesvědčením designérka Karolína Holly. „Když vejdu do místnosti, hned cítím její energii a vidím možnosti, jak využít její potenciál,“ pokračuje.

„Nejprve vnímám prostor, všechny jeho dimenze, hru světla a pak tyto vjemy přetavím do návrhů. Ty jsou vždy v duchu myšlenky, že design má být nejen oku lahodící, ale zároveň funkční,“ vysvětluje způsob tvorby svých návrhů Karolína, která ještě před svojí profesionální kariérou designérky navrhla i interiér bytu, na jehož fotky se právě díváte.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles