Neděle, 29 ledna, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Dříve a poté: 5 maličkostí, které vám pomohou opěknout a nic vás nestojí

ZajímavostiDříve a poté: 5 maličkostí, které vám pomohou opěknout a nic vás nestojí

Dlouhá zima a absence slunce se podepíše na každém z nás. I vy jste si všimli, jak se vždy vaše pleť změní, když přijde jaro? To však může mnohem dříve, stačí si jen najít správnou motivaci. My jsme dali dohromady 5 maličkostí, které vás nic nestojí – jen čas a odhodlání pro změnu. Odměnou je potom vyzařování, které vám dodá sebevědomí i na další dny.

Schválně, vyfoťte se doma předtím, než si uvědomíte těchto 5 bodů a poté, co je začnete praktikovat v životě. Vaše tvář a vyzařování bude úplně jiné, ale toho si všimne ještě dříve i vašeho okolí.

Přečtěte si: Tři triky jako na řídké a slabé vlasy: Inspirujte se radami odbornice, které přinášejí výsledky

Čerstvý vzduch a pohyb venku
Stačí procházka hodinu venku, v lepším případě ski alp a zimní sporty, při kterých zároveň vyplavujete endorfiny. Je to kombinace, která překysličí mozek a zároveň vyčistí mysl. Velmi podceňované a přitom právě od tohoto se odráží naše povaha, chování během běžných situací. Lidé, kteří žijí aktivně, jsou šťastnější. A právě štěstí je nejlepší forma liftingu.

Hydratace pleti i během noci
S pobytem na čerstvém vzduchu v zimě a přechodu do tepla velmi souvisí hydratace pleti. Nejvíce vysušená je přitom během spánku a proto se doporučuje nejen krémovat během dne, ale také během spánku. Noční krém a v ideálním případě i maska ​​na noc, 2 až 3krát týdně je základ pozornosti, kterou si vaše pleť zaslouží.

Mohlo by vás zajímat: V domácím prostředí už dávno neplatí, že stačí denní a noční krém: Chcete-li viditelné výsledky, je třeba se o sebe starat

Masáže by neměly být přidána hodnota
Profesionální masáž a uvolnění bodů na těle, které přispějí k lepšímu a plnohodnotnějšímu životu. Masáže by neměly být luxusem nebo jakousi přidanou hodnotou, ale součástí životního stylu. Naše tělo, náš chrám. Někdy se více staráme o naše auta, než o tělo, které nás celý život nosí a ve kterém žijeme.

Domácí SPA a horká bylinková koupel
Kdy jste měl naposledy horkou koupel? Napusťte si vanu a obklopte se bylinkami či esenciálními oleji. Čas jen pro sebe je velmi důležitý a stejně tak ticho. Relaxace, kterou vám však nikdo nenaordinuje, jen vy samy.

Sexuální život by neměl být tabu
Pravidelný sex je opravdu rovněž klíčem ke štěstí a vyrovnanosti. Netřeba se stydět to přiznat a nahlas o tom mluvit. Je to součást života a měli bychom si ji umět i patřičně užít. Věnovat jí čas a neodkládat na úkor každodenních povinností.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles