Pondělí, 29 května, 2023

Proč je dobré investovat do gripů a omotávek rohů jízdních kol?

Jestliže potkáváme na silnici i cyklostezce jezdce...

Jak ochránit podlahu před krbem nebo krbovými kamny

Chystáte se vybudovat si ve svém obývacím...

Rozlučka se svobodou pro ženicha – nezapomenutelná striptýzová show

Rozlučka se svobodou si žádá jedinečný program....

Babybotox jako předchůdce botoxu. Vyčarujte si mladistvý vzhled bez invazivního zákroku

ZajímavostiBabybotox jako předchůdce botoxu. Vyčarujte si mladistvý vzhled bez invazivního zákroku

Přibližně od 25. roku života se v našem těle přestane produkovat kolagen a tím pádem lze říci, že začínáme stárnout. Právě proto by měla být séra s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C povinnou jízdou každé ženy. Zatímco kyselina hyaluronová dokáže pleť hydratovat z povrchu, vitamín C dodá pleti potřebný boost a jakž tak podpoří kolagen v našem těle.

Kdy na estetický zákrok?
Navzdory péči o pleť se mnohým ženám objevují již po třicátce první, výrazné vrásky – zejména na mimických místech. Důvodů může být hned několik, ale faktem je, že pokud hluboká vráska vznikla, je vysoce nepravděpodobné, že ji jakkoli drahý krém dokáže vyrovnat. Přípravky jsou, podobně jako séra, využívány v rámci prevence či drobných rýh, které ještě nejsou na kůži viditelné.

Pokud vás ovšem trápí viditelná vráska, nejefektivnějším řešením je právě botox. Nemusíte sáhnout hned po celé výplni, ale takzvaném babybotoxu, který kromě toho, že obsahuje menší dávku cizí látky, je měkčí a méně viditelný.

Botulotoxin typu A má efekt téměř okamžitě, a to navzdory tomu, že je pro pleť neinvazivní. Pleť působí hezčí, mladší, vypnutější – a v neposlední řadě zdravěji. Babybotox je totiž skvělou prevencí proti trvalým vráskám, a tak jej mnozí dermatologové doporučují aplikovat ještě předtím, než sáhnete po botoxu.

Serine young woman is getting facial botox injection. Beautician hands in gloves holding syringe near her face

Aplikovat se proto dá již od 18 let, kdy vzniká zlozvyk krčení čela. Horní věková hranice, která určuje efekt látky, je přibližně 50 let. Tehdy jsou už vrásky mnohem hlouběji a babybotox jednoduše nestačí.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles