Úterý, 4 října, 2022

Porovnání parametrů ZoogVPN Free proti GhostPath VPN: Co vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, ZoogVPN Free,...

Prodej firem: Odborný poradce zajistí bezproblémový průběh

Prodej firem je často komplikovaný, ať už...

Plazmová řezačka: Spolehlivé zařízení nejen pro kutily

Plazmová řezačka najde využití mezi hobby nadšenci...

8 důvodů, proč říci ano šedé kuchyni

Bydlení8 důvodů, proč říci ano šedé kuchyni

Šedá je šik, trendová a zároveň nadčasová. Do kuchyně je přímo stvořená.

1 Co říkají trendy?

Jednoznačně se shodují v tom, že šedá v našich příbytcích skutečně zdomácněla, a to nejen na pohovkách či křeslech v obývacím pokoji. Šedé kuchyňské linky – ať už v jednobarevném provedení, nebo v kombinaci s jinou barvou – se staly oblíbenými iv českých domácnostech.

Nakonec, co myslíte, proč je většina interiérů vzorových bytů v novostavbách navržena právě s převahou šedé?

Není šedá jako šedá
Jako všechny barvy, i ona má své odstíny – od těch jasnějších až po nejtmavší. Zatímco světle šedé kuchyně jsou sofistikované, elegantní, tmavě šedé vytvářejí dramatický dojem v prostoru zejména se správně navrženým osvětlením.
2 Ladí jí to se dřevem

V kombinaci se dřevem nebo s dřevěným dekorem šedá nabízí dokonalou rovnováhu tepla a neutrality. Toto spojení zaručeně bude fungovat v kuchyni každé velikosti, a to bez ohledu na to, v jakém poměru a v jakých odstínech budou oba povrchy zastoupeny.

Dřevěné mohou být například pouze horní skříňky nebo jen pracovní deska či kuchyňský ostrůvek. Variací je nespočet, s žádnou nestoupíte vedle.

3 Je univerzální

Tato barva má jeden silný trumf – dokáže vytvořit elegantní prostředí jak v moderním, tak v tradičním interiéru. A protože žijeme v době otevřených prostor, spojených „obýváku kuchyní“, není vůbec překvapením, že designéři sahají právě po neutrální šedé.

Vždyť zdobíte jakoby dvě místnosti najednou. A jak je navzájem nejlépe vyladit, ne-li zrovna šedou? Hodí se k ní všechny barvy i všechny materiály.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles